Новости

Главная Новости

ТОВ «ВІПГІПС СТРОЙ» візьме участь у «InterBudExpo»

Компанія «ВІПГІПС СТРОЙ» з ​​25 по 28 березня візьме участь у міжнародній виставці «InterBudExpo» 2015 в Києві. Номер нашого виставкового павільйону B 2. На стенді будуть представлені новинки, а також найпопулярніші продукти, що користуються заслуженим попитом у покупців.

ТОВ «ВІПГІПС СТРОЙ» візьме участь у «InterBudExpo»

Компанія «ВІПГІПС СТРОЙ» з ​​26 по 29 березня візьме участь у міжнародній виставці «InterBudExpo» 2014 в Києві. Номер нашого виставкового павільйону B 323. На стенді будуть представлені новинки, а також найпопулярніші продукти, що користуються заслуженим попитом у покупців.

3-я Міжнародна Конференція

eNrF7rMOPCУ вересні відбулася 3-я Міжнародна Конференція ” Будмікс – Україна 2013 ” , присвячена ринку сухих будівельних сумішей. В рамках даної конференції брав участь генеральний директор ” ВІПГІПС СТРОЙ” – Алієв Аяса Алі огли .

«Для мене участь у конференції завжди проходить з користю. Інформація і дані експертів допомагають краще орієнтуватися в ситуації на ринку і вибудовувати свої подальші дії » , – розповів Алієв Аяса Алі огли .

У ході конференції , обговорювалися багато теми , як:

оцінка основних параметрів ринку Сухих Будівельних Сумішей України провідними експертами галузі
вплив основних сировинних ринків на розвиток українського ринку СБС
проблеми розвитку ринку систем скріпленої теплоізоляції в Україні
тенденції ринку сухих будівельних сумішей в європейських країнах.

Новинка в асортименті – шпаклівка ТМ

Раді повідомити про поповнення асортименту шпаклівки для зовнішнього застосування. Представляємо КИМ Перлітова ізоляційна штукатурка (для внутрішніх і зовнішніх оздоблювальних робіт) та КИМ Сатеновая штукатурка (для внутрішніх і зовнішніх оздоблювальних робіт). Новинка доступна в фасовках – 35 кг і 25 кг.

ТОВ «ВІПГІПС СТРОЙ» візьме участь у «InterBudExpo»

Компанія «ВІПГІПС СТРОЙ» з ​​26 по 29 березня візьме участь у міжнародній виставці «InterBudExpo» 2013 в Києві. Номер нашого виставкового павільйону B 323. На стенді будуть представлені новинки, а також найпопулярніші продукти, що користуються заслуженим попитом у покупців.